Renata Salabura

COŚ O MNIE..

Mam 49 lat. Pochodzę z wielodzietnej rodziny. Moi rodzice zawsze angażowali się w sprawy swojej miejscowości. Ojciec ponad 30 lat był sołtysem i radnym Gminy Łososina Dolna, . Ukończyłam studia na Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz AWF w Katowicach. Obecnie pracuje jako nauczyciel biologii w Szkole Podstawowej w Łososinie Dolnej Jestem mężatką, mam trójkę dzieci.  Jestem związana ze środowiskiem lokalnym, przez kilka lat byłam przewodniczącą Rady Rodziców w Zespole Szkół w Ujanowicach. Pełnię również funkcję sekretarza Rady Parafialnej w parafi  Św. Michała Archanioła w Ujanowicach. Dwadzieścia lat jestem członkiem Ligi Ochrony Przyrody.

Zdecydowałam się ubiegać o mandat radnego powiatu, ponieważ zależy mi na rozwoju regionu w  w którym mieszkam i pracuję.

 

PROGRAM: 

BEZPIECZEŃSTWO I GOSPODARKA Wraz z mieszkańcami dbać o bezpieczeństwo i rozwój gospodarczy Gminy Laskowa.

 

WSPÓŁPRACA  Zapraszam wszystkich do współpracy, aby każdy czuł się odpowiedzialny, za rozwój powiatu limanowskiego.

 

ROZWÓJ Zamierzam pozyskiwać zewnętrzne środki finansowe na inwestycje odpowiadające potrzebom mieszkańców, które znacznie poprawią komfort życia w naszym powiecie, głównie

rozwój infrastruktury turystyczno – rekreacyjnej. Warto w tym celu skorzystać ze środków unijnych, które dają znaczne szanse na rozwój regionu.

Wspieranie lokalnych organizacji pozarządowych.

Partnerskie wspieranie przez powiat działań gmin w rozwoju i modernizacji dróg, chodników i ścieżek rowerowych.

ZDROWIE Wspieranie powiatowych szpitali, poprzez dofinansowanie projektów profilaktycznych dla mieszkańców powiatu.

 

EDUKACJA  Promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży

 

CZAS NA ZMIANY DLA DOBRA NASZEGO POWIATU

WYBORCO

W niedzielę 7 kwietnia 2024 roku w wyborach samorządowych zdecydujesz jaki będzie TWÓJ  POWIAT przez następne 5 lat. Stwórzmy innowacyjny samorząd, który odpowie na Twoje oczekiwania, dając wszystkim równe szanse.

 

PROSZĘ O GŁOSY  mieszkańców Gminy Laskowa i Limanowa.